Kayıt ol

Giriş yap

Şifremi unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Paylaşım yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paylaşım yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

Türkiye'nin Mimarlarını Buluşturan Platform

Mimarlık camiasında olup bitenlerin paylaşıldığı, naçizane sosyal platform.

Mimarazzi, Türk Mimarlık camiasında çalışanların ve işverenlerin ,sektörde daha önce veya halen çalıştıkları firmalar hakkında; mimarazzi paylaşım kuralları doğrultusunda; düşüncelerini ,eleştirilerini bir rumuzla, anonim olarak ya da gerçek profilleri ile paylaştıkları bir sosyal platform olarak tanımlayabiliriz.

Hem sektöre yeni girecek genç meslektaşları, hem de sektörde olup işini değiştirmek isteyenleri firmalar – işverenler nezdinde bilgilendirmek ve son derece samimi bir ortam yaratmak gayesindeyiz.

Mimarazzi aynı zamanda üyelerinin sektörel gelişmeleri de özgürce paylaşıp, tartışıp yorumladığı, çok sesli bir portal niteliğinde olup Sektör içerisinde farklı iş kollarında çalışan üyelerinin birbirlerine merak ettikleri sordukları sordukları mecra yeteneklerine de sahiptir.

Sektörel iş ilanları, firmalar veya çalışanların yeni üretimlerini paylaştıkları bir platform, ortak arayanların buluştuğu dijital bir mecra, üniversitede bu bölümü tercih etmek isteyenler için o bölümde okuyanların düşünceleri, 2. El ürün – program vs. İlanları ya da piyasa koşullarının paylaşıldığı niş bir site olarak tanımlayabiliriz.